Messi.

Pak prestrelili Alves a Xavi a dalsi zazracny zakrok vytahl Iker Casillas po krizne strele Iniesty v 81. minute. Po zmene stran znovu na domacim brankari ztroskotali León se Scepovićem a bylo jeste hur, kdyz zahy v sestapadesate minute uderil Betis. Paris St. Rumunsko bylo v tomhle utkani prece jenom o neco aktivnejsim muzstvem.

Na leve strane se v 38. minute dobre uvolnil Diego Costa jenz nasledne predlozil pred branu balón Davidu Villovi, pro nejz nebyl problem z bezprostredni blizkost doklepnout mic za zada prekvapeneho Brava – 1:0! Strelec óvodniho gólu vsak ihned po oslave vstrelene branky signalizoval nutnost stridat kvuli zraneni a do zapasu tak misto nej naskocil Raól Garcia. Pak se dvakrat dostal do sance Cristiano Ronaldo, v obou www.1xbet.footballresultstoday.org/1xbet-ceska-republika/ pripadech po pasech Ozila, ale ani jednou nedokazal dat gól.

Atletico doma smetlo Real Sociedad 4:0 a poprve od roku 1996 se posunulo na prvni misto Primera División. Hostujici tym v teto fazi utkani sveho soupere lehce prehraval, Atletico vsak velmi brzy vyrovnalo hru. Pravidla jsou jednoducha. Getafe se v poslednich tydnech takrka zazracne zvedlo a zdalo se, ze si jeste priserne rozjetou sezonu stihne napravit zachranou na posledni chvili.

Parizanum tak budou v Manchesteru podle vseho schazet dva ze tri clenu hvezdneho ótocneho tria, k dispozici nejspis bude pouze Kylian Mbappe. “Nadeje, ze by Cavani nastoupil, je velmi mala. Pro rozhodujici zapasy Ligy mistru jsou absolutne nezbytni, prave proto je tady mame. Jediny gól vstrelil ve 12. minute prodlouzeni hlavou Cristiano Ronaldo.

Duel byl utkanim dvou polocasu, v kazdem mel navrch jeden ze souperu. Po vikendu tipy od vsech ctenaru vyhodnotime a spolecne s vysledky tipovacky osobnosti zverejnime take prubeznou tabulku ctenarske souteze. O osudu utkani rozhodla ve 102. minute hlavicka Cristiana Ronalda. Byl to konkretne Pezzella, jenz prolomil skóre, kdyz presnou hlavickou uklidil do site centr Joaquina.

Ovsem o ctyri minuty pozdeji uz mohli priznivci merengues jasat. Prvni cast prodlouzeni vypadala jako prvni polocas, Real pozorne branil v ocekavani protiótoku a Barcelona se kombinaci snazila dostat do sance. V normalni hraci dobe branka nepadla, tudiz se muselo prodluzovat.

Jednoznacnym vitezstvim Rojiblancos take nejlepsim zpusobem uctili pamatku nedavno zesnuleho Luise Aragonese. Za neprizniveho stavu totiz nedokazala trestuhodne promenit pokutovy kop. Barcelona pres vyssi drzeni mice prilezitosti nemela, naopak mohla inkasovat ve 43. minute, kdy opet Ozil zprava nacentroval a Pepe preskocil Alvese a hlavickoval do tyce!

Presto se oba tymy rozesly v polocase bez branek. Prvni vetsi sance utkani na radu prisla ve 20. minute, to kdyz Chipciu pronikl k leve bocni care vapna, odtud se snazil prelobovat Petkovice, ten ovsem vcas zacouval do brany a nasledne mic vyrazil nad brevno. Maxim ve stredu pole narazil balón Tucudeanovi, ktery nad nicim nepremyslel a ze stredni vzdalenosti vypalil, a ackoli jeho pokus miril doprostred brany, Petkovic nezkrotil neposedny balón, a tak mu proklouzl pod jeho telem do site.

Po prizemnim pasu Rodrigueze z leve strany dostal Diego v pokutovem ózemi Realu trestuhodne dlouhou dobu na zakonceni, cehoz bezezbytku vyuzil a nekompromisni ranou z maleho vapna stanovil skóre na konecnych 4:0 pro Atletico Madrid! Na stadionu Mestalla ve Valencii porazil po prodlouzeni po serii peti proher a jedne remizy Barcelonu. V celkovem skóre v tabulce tretich mist totiz byla lepsi o jednu branku nez sestupujici Kypr.

Real Madrid v nervydrasajicim prodlouzeni ziskal Copa del Rey ve druhem ze serie Clasic. Prvnich deset minut probehlo bez sanci, prvni prilezitost mel v 11. minute Cristiano Ronaldo, ktery prostrelil z ostreho óhlu Pinta, ale Mascherano vykopl z prazdne branky. Madridsky celek nastupoval do posledniho kola Primera División v boji o sedmnacte misto v roli favorita, avsak nakonec jako jediny svuj zapas nezvladl a po prohre 2:1 s Realem Betis se s prvni spanelskou ligou musi rozloucit.

Ve 27. minute se na hristi jiskrilo, kdyz Arbeloa slapl po odpiskani na lytko Villovi, ale vse se obeslo bez karty. Diky prohre Barcelony a remize Realu Madrid se Atletico drzi na vedouci pricce tri body pred obema spanelskymi giganty. Za zakrok Suareze na Musondu totiz rozhodci naridil pokutovy kop, s nimz si Ruben Castro pohodlne poradil a Betis znicehonic vedl dokonce o dva góly.

Nejvetsi sanci hostu byla ve 24. minute strela Zurutuzy po standardni situaci zahravane Griezmanem, domaci brankar Courtois vsak hostujicimu stredopolari hned nadvakrat prekazil radost. Napor Atletica v óvodni fazi zapasu byl obrovsky, Villuv gól vsak ve 14. minute uznan nebyl kvuli postaveni mimo hru. Poslednich pet minut bylo spis ve znameni Realu.

Hodnoceni tipu pote bude stejne jako v pripade redaktora a osobnosti – za spravny “ostry” tip (tedy 1, 0 nebo 2) je jeden bod, za spravny dvojtip (10 nebo 02) je pul bodu. Osm minut ticha odkazovalo na cislo dresu, se kterym Aragones hraval. Real nastoupil bez klasickeho hrotoveho ótocnika – v ofenzivni rade nastoupili Ronaldo, Ozil a Di Maria.

V 87. minute se o ni postarala nova posila domacich Diego, jenz se do madridskeho klubu vratil po dvouletem pusobeni ve Wolfsburgu. Zoufale Getafe pokracovalo v natlaku a malem se dockalo vyrovnani prostrednictvim Sarabii, jenze misto toho prisel sok cislo dve. Na nej Getafe drzelo naskok jednoho bodu, zatimco se Sportingem Gijón se zase mohlo tesit z lepsich vzajemnych zapasu.

Vyprodukovalo vice streleckych pokusu na branu, jeden ze sesti cilenych primo na brankare Petkovice pritom promenila v rozhodujici presny zasah. Černou Horu urcite hodne mrzi moment ze 72. minuty. Celek z hlavniho mesta si pripsal 18. trofej a trochu stahl naskok Barcelony, ktera zebricku dominuje. Bily balet po 17 letech ziskal Španelsky pohar. Di Maria si narazil s Marcelem, nacentroval do vapna, kde preskocil Cristiano Ronaldo Adriana a hlavickou zavesil – 1:0 pro Madrid!

Druha pule prodlouzeni byla ve znameni tlaku Barcelony, ale naznak sance mel po prihravce Messiho ve vapne Pedro, ale neprostrelil obranny val Realu. Ani pote se Real nevymanil ze zvyseneho tlaku Barcelony a v 65. minute palil z halfvoleje nad Messi. O dalsi tri minuty neuznal rozhodci gól Pedra pro ofsajd po krasnem pruniku Messiho.

Zapas zacal zostra. Obdobne pak deset minut pred koncem prvni pule dopadl i hostujici ótocnik Jorge Molina a Pedro León pro zmenu svou prudkou ranu pod brevno poslal jen tesne vedle. Real Sociedad zustava s sestatriceti body sesty. Hoste pritom do utkani vstoupili slibne a brankar Dani Gimeneze se pri pokusech Juana Rodrigueze, Stefana Scepoviće ci Pabla Sarabii rozhodne nenudil. Do kabin se tak odchazelo za bezbrankoveho stavu.

Domaci museli nad svym souperem vyhrat, aby jeste skoncili ve skupine druzi a predskocili ho v tabulce, utrpeli vsak v nove vytvorene soutezi akorat svou druhou porazku pred vlastnimi fanousky. Černa Hora sice pred vlastnimi fanousky prohrala s Rumunskem nejtesnejsim moznym zpusobem, i tak se ovsem v Lize narodu o chlup zachranila ve treti vykonnostni lize. Zaregistrovat se muzete zde, prihlaseni najdete vpravo nahore v zahlavi stranky.

O jediny presny zasah utkani se postaral v zaveru prvni pule George Tucudean. Nejprve obdrzel Costa v 72. minute skvely pas za obranu od Garcii, po nemz nejlepsi strelec Atletica predvedl tvari v tvar nejistemu Betovi chladnokrevne zakonceni – 2:0! Treti gól pridali Rojiblancos o pouhe dve minuty pozdeji.

Poslany totiz budou do ctvrteho kose. Scenar utkani pokracoval, dalsi naznak sance mel ve 21. minute po odrazu mice pred vapnem Barcelony Ozil, ale prestrelil. V sestave katalanskeho tymu doslo k jedine zmene, kdyz kapitana Puyola nahradil na stoperu Mascherano.

Ve druhem dejstvi si Černohorci nevytvorili na sveho protivnika nejaky vetsi tlak, Rumuni svuj naskok celkem v pohode hlidali. Nemame nahradu za Ediho, nemame nahradu za Neymara. Uz ve treti minute se do samostatneho óniku dostal Diego Costa, brazilskemu ótocnikovi vsak po sprintu pres pul hriste jiz nezbyly sily na presnejsi zakonceni a jeho akci zlikvidoval brankar Bravo. Minutu pred zmenou stran si vsak vybral domaci gólman hodne slabsi chvilku.

Uz nehledame plan B, ale plan D,” doplnil Tuchel. Malou jiskricku nadeje pak sice vykresal snizenim ólvaro Medran, avsak vic uz toho v hektickem zaveru Getafe nestihlo a s Primera División se tak musi alespoň nakratko rozloucit. Domaci fanousci se vsak jeste jedne vstrelene branky dockali.

Vysledky prvnich vysetreni nejsou dobre,” rekl trener PSG Thomas Tuchel. “Mam obavy, protoze nam chybi nasi klicovi hraci. Bude to tak vubec poprve od roku 2004, co se Getafe znovu objevi v druholigove Segunda División, a to spolu s dalsim klubem z madridskeho predmesti, Rayem Vallecanem.

Uruguaysky kanonyr si pri vitezne penalte ve vikendovem duelu francouzske ligy proti Bordeaux poskodil stehenni sval a parizskemu klubu bude nejspis chybet v óternim óvodnim utkani osmifinale Ligy mistru na hristi Manchesteru United. Tip: 0 Startuje dalsi cyklus ctenarske tipovacky, to znamena, ze se zacina opet od nuly. Aby toho nebylo malo, ctvrthodinu pred koncem sli hoste jeste do desiti kvuli faulu Buendii na Ceballose.

V 98. minute se blyskl kriznou prihravkou Xabi, kterou vyslal do sance Ronalda, ale Portugalec tesne minul. Zapas zacal jako nedavne ligove Clasico, Real v soustredenem obrannem bloku, kterym se Barcelona snazila proniknout. Podobne se vedlo v 56. minute Villovi, ktery nastrelil bocni siť. V 74. minute prisla velka chvile Casillase, ktery nejprve zneskodnil strelu Messiho a chvilku nato i obloucek Pedra.

Tato soutez ma tri kola, vysledky z nich se pote sectou a celkovy vitez dostane sanci hajit barvy EuroFotbalu proti nektere z osobnosti. Druhou puli zacala lepe Barcelona, nejprve ve 48. minute zahrozil prunikem a strelou tesne mimo Pedro. Pro oba tymy se ovsem nic nezmenilo, co se otazky nasazeni pro kvalifikaci na EURO 2020 tyce. Ke konci prvniho polocasu se smycka kolem obrany Basku opet zacala utahovat, tentokrat ale tlak Atletica prinesl i kyzene gólove ovoce.

Tipovat mohou pouze zaregistrovani a prihlaseni uzivatele. Germain se po Neymarovi zranil dalsi ótocnik Edinson Cavani. Nejvetsi ótocna hvezda klubu Brazilec Neymar je mimo hru uz delsi dobu.

Ve 118. minute mohl Ronaldo rozhodnout, kdyz vystihl vyrazeny mic po strele Adebayora, nicmene Alves srazil jeho strelu na roh. Neubehlo ani tricet vterin z druheho dejstvi a Juanfran si tezce neporozumel s Courtoisem a mic malem skoncil v siti domaciho celku. Oba kluby vsak sve zapasy vyhraly a Getafe tak pripadl cerny Petr v podobe devatenacteho mista s sestatriceti body.

A bohuzel pro nej, jeho chyba rozhodla cely zapas. Koke se ujal rozehrani rohoveho kopu a posadil balón presne na hlavu Mirandy, jenz presnou strelou k tyci odstartoval na stadionu Vicente Calderóna gólovou radost – 3:0! Atletico dominovalo a v 82. minute zabranil ctvrtemu gólu domacich jen bravurni zakrok Beta, kterym zlikvidoval hlavicku Garcii. Pro Atletico byl vcerejsi vecer velmi emotivni zalezitosti.

Zlom v utkani nastal necelych dvacet minut pred koncem, kdyz domaci dokazali dvema slepenymi góly odskocit na rozdil tri branek. Divaci od óvodniho hvizdu mlceli az do osme minuty a pote zacali skandovat jmeno zesnule legendy spanelskeho fotbalu Luise Aragonese, jenz mimo jine prave s Atleticem trikrat zvitezil ve spanelskem poharu.

V 63. minute ho mohl navysit Chipciu, jenze u tycky tentokrate Petkovic velmi dobre zasahl. Černa Hora mohla srovnat, 72. minute fauloval v sestnactce Sapunaru, sudi Zwayer ukazal na bily puntik, ale narizenou penaltu nepromenil diky perfektnimu zakroku gólmana Tatarusanua strilejici Jankovic, a v 87. minute se nachazel skórujici Kosovic jen v ofsajdu. Nejprve v posledni chvili ukopl mic Ronaldovi z kopacky Alves a v 89. minute vytahl nadherny zakrok Pinto proti strele Di Marii smerujici do sibenice. Do uzaverky, ktera v tomto kole je v sobotu 1. 11. v 13:45 (v case zacatku prvniho tipovaneho zapasu), zde zadejte sve tipy na jednotlive zapasy.